تبلیغات
روــایــــات و حـــکـــایــــاتــــ - مطالب آبان 1395
روــایــــات و حـــکـــایــــاتــــ
ـآـنــچــه کــه ـشــیـعــه ـی عــلــی (عـلـیـه ـالـسّـــلـام) ـبــایــد ـبــدــانــد...
چهارشنبه 26 آبان 1395 :: نویسنده : سیمین نقره
 تصویری دیگر از دوستان خدا، 
ایشان سراسر نور و رحمت و علم و اخلاق بودند و صاحب کرامات بسیار .... 
تبریزی ها افتخار کنند به اینکه شهرشان زادگاه چنین مرد بزرگی بود

نوع مطلب : روایات و حکایات، 
برچسب ها : آت الله قاضی، علامه قاضی، تبریز،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 26 آبان 1395 :: نویسنده : سیمین نقره

سلام بر روح خدا خمینی ....

 تصویر یکی از دوستان خدا 

و دعوت من از شما به تماشای شاخه ای از نور اهل بیت محمدی، 

هم به آرامش برسید و هم به ثواب


نوع مطلب : امام زمان (عج)، اوضاع کشور، 
برچسب ها : امام خمینی،
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : روایات و حکایات، 
برچسب ها : علامه قاضی، امام خمینی، علم غیب،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 25 آبان 1395 :: نویسنده : سیمین نقره
نوع مطلب : این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست...، 
برچسب ها : #Imam_Hussain، اربعین، Arbain، Arbaeen،
لینک های مرتبط :
روضه در آمریکا: از دکتر مرتضی آقا تهرانی توی امریکامراسم روضه گرفته بودیم شب اول یه سیاه پوست آمد روضه براش یه مترجم گذاشتیم شب های بعد همین جور هی تعدادسیاه پوست ها زیاد می شد تا مجبور شدیم یه جای دیگری رو هم برای مراسم بگیریم شب آخر 150 نفر سیاه پوست گفتن می خوان شیعه بشن پرسیدم برای چی می خواین شیعه بشین همه نگاه کردن به سیاه پوستی که شب اول آمده بود روضه ازش پرسیدم برای چی شیعه گفت شب اول یه تیکه از روضه جون غلام سیاه امام حسین رو خوندی همونی که وقتی امام سرش رو گذاشت روی خودش سه بار سرش رو انداخت پایین گفت جایی که سر علی اکبر بوده جای سر جون نیست !ولی امام حسین علیه السلام سرش گذاشت روی پاهایش و جون شهید شد. من رفتم به این سیاه پوست ها گفتم : بیابید که دینی رو پیدا کردم که توش سیاه و سفید فرقی نداری.... ای شاه این غلام که هم رنگ موی توست / عمری دراز شد که هوادار روی توست/رسواتر از سراب شوم ،گر برانی ام/زیرا که آبروی من ،از آبروی توست.نوع مطلب : اوضاع کشور، این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست...، امام زمان (عج)، 
برچسب ها : امام زمان، امام حسین، شیعه، سیاه و سفید، نژاد پرستی، حضرت علی اکبر،
لینک های مرتبط :
تحلیل حضرت امام خامنه ای درباره دلیل اقبال مردم آمریکا به ترامپ
****این مناظره ی دو نامزد [ریاست جمهوری] آمریکا را دیدید؟ حقایقی که اینها بر زبان راندند دیدید؟ شنیدید؟ اینها آمریکا را افشا کردند.
 *** چند برابر چیزهایی را که ما میگفتیم و بعضی باور نمیکردند و نمیخواستند باور کنند، خود اینها گفتند. و جالب این است که آن که صریح تر گفت، بیشتر مورد توجّه مردم قرار گرفت. آن مرد چون واضح تر گفت، صریح تر گفت، مردم_آمریکا بیشتر به او توجّه کردند. طرف مقابل گفت این پوپولیستی کار میکند؛ عوام گرایانه، چرا عوام‌گرایانه؟ برای خاطر اینکه حرفهایش را مردم نگاه میکردند، میدیدند درست است؛ در واقعیّات زندگی خودشان آن را میدیدند. ارزشهای انسانی در آن کشور نابودشده و لگدمال‌شده است؛ تبعیض_نژادی وجود دارد.
 ***همین چند روز قبل از این آن مرد در تبلیغات انتخاباتی اش ایستاد و گفت شما اگر رنگین پوست هستید، اگر سیاه‌پوست و سرخ‌پوست هستید، در خیابانهای نیویورک و شیکاگو و واشنگتن و کالیفرنیا و غیرذلک وقتی راه میروید، نمیتوانید مطمئن باشید که تا چند دقیقه‌ی دیگر زنده‌اید. شما ببینید! این حرف را کسی دارد میزند که انتظار دارد چند روز دیگر برود در کاخ سفید، بنشیند آمریکا را اداره کند. نژادپرستی_آمریکا یعنی این. 
*** فقر_آمریکایی‌ها را [هم گفت]. گفت ۴۴ میلیون نفر در آمریکا گرسنه‌اند. او گفت و دیگران هم گفتند که کمتر از یک درصد مردم آمریکا مالک نود درصد ثروت آمریکا هستند. ارزشهای انسانی در آنجا لگدمال شده است؛ تبعیض، اختلاف، نژادپرستی، لگدمال کردن حقوق بشر.
 ۹۵/۸/۱۲
نوع مطلب : اوضاع کشور، 
برچسب ها : امام خامنه ی، ترامپ،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 18 آبان 1395 :: نویسنده : سیمین نقره
سه شنبه 18 آبان 1395 :: نویسنده : سیمین نقره
سلمان ـفارسی.صحابی بودندکه پیامبراسلام اوراازاهل بیت خویش خواندندوبه سلمان محمدی لقب گرفتند.
*اندیشه ی سلمان ترکیبی بودازحکمت ایرانی واسلامی که درنتیجه مطالعه وآشنایی باادیان (زرتشتی ،مانوی،یهودی،مسیحی واسلام)بدست آورده بودواکثرفلاسفه ی اسلامی خودراپیرو مکتب سلمان می دانند
*درجنگ خندق سلمان که به علوم شهرسازی (مهندسی فعلی)آشنایی داشت پیشنهادکندن خندق رامی دهد که این امر باعث پیروزی مسلمانان می شود.سلمان دربین مسلمانان وشیعیان دارای ارج وقرب فراوانیست .
درسال۹۴به پیشنهاد مردم فهیم استان فارس روز۷ماه صفر بنام #سلمان ـفارسی نام گزاری می شود.
نوع مطلب : روایات و حکایات، 
برچسب ها : سلمان فارسی،
لینک های مرتبط :
 در مورد 2 امام این نقل را داریم که 1000 برده خردیدند و آزاد کردند. یکی #امیر_المؤمنین و یکی امام سجاد. امام سجاد در طول این 35 سال مدت امامت 1000 برده خریدند و آزاد کردند. هر غلامی در طول مدتی که در خانه‌ی امام بود، دینش را یاد می‌گرفت و بعد از مدتی آزاد می‌شد. امام شاگرد نداشتند؛ چون اجازه نداشتند. اما غلام می‌خریدند و آزاد می‌کردند. ما می‌گوییم بسیاری از شاگردان امام باقر و امام صادق از نوادگان همین غلام‌ها بودند.نوع مطلب : روایات و حکایات، 
برچسب ها : امام سجاد ع، برده،
لینک های مرتبط :
جدیدترین و بی سابقه ترین اتفاق برای آمران به معروف در ایام شهادت سالار شهیدان و به اسارت بردن حضرت زینب نصیب جانباز مظلوم قطع نخاع ۷۵ درصد آقای حسینعلی محمدی شد ، اما قربانی این اتفاق تلخ و شهید زنده که برای بار اول به علت فشار روحی و همچنین ضربات وارده به محل ضایعه نخاعی گردن قصد یاد آوری و مرور آن را نداشت و حاضر به مصاحبه نبود ولی با اصرار خبرنگار ما دقایقی اینگونه گفت: 

ادامه مطلب


نوع مطلب : اوضاع کشور، 
برچسب ها : ضرب و شتم، امر به معروف و نهی از منکر، جانباز، شهید،
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگ

باور کنید همین شهدا اند که جلوی ما را می گیرند...
رفــتــنــد جــــانــــشــان را دادنــد، برای چــــــــه؟؟؟
بـــه وصــیــت هــایــــشـــان عـــمـــل کــردیـــــم؟؟؟
رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش.
در پناه حق...
مدیر وبلاگ : انصار الشهدا
نظرسنجی
جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) چندتا صلوات میفرستید؟؟

جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) چندتا صلوات میفرستید؟؟

جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) چندتا صلوات میفرستید؟؟

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :